zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Publikacja jest zmienionym wydaniem wcześniejszej pracy pt. zarządzanie małą firmą autorstwa K. Safina. zawiera ona istotne zmiany w stosunku do wcześniejszych edycji: po pierwsze podaje aktualne dane statystyczne i obowiązujące obecnie przepisy prawne w odniesieniu do omawianej problematyki, po drugie poszerza omawiane zagadnienia o analizę kolejnych wyborów strategicznych podejmowanych w małej firmie, czyli koncepcji marketingowej oraz sposobu realizacji funkcji p

Mmisia | 2012-03-22

suoer