Baśniobór. Przewodnik opiekuna.

Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Cykl: Baśniobór
Wydawnictwo: Wilga
The Caretaker’s Guide to Fablehaven.
Sadie

Pozycja obowiązkowa dla fanów "Baśnioboru"!

Bogato ilustrowany przewodnik po świecie Baśnioboru. Przepiękne ilustracje, opisy czarodziejskich istot i sposobów postępowania z nimi.

źródło opisu: Wilga, 2016

źródło okładki: empik.com

FallenAngel214 | 2019-05-22

Dostałam kiedyś na święta, i to właśnie otworzyło mi świat Baśnioboru. Każdy, kto czytał inne części, tą też musi zobaczyć. Pięknie ilustrowana,z wpisami głównych bohaterów. Po prostu świetna.

Zaczytana | 2019-04-24

Przepiękne wydanie, które spodoba się nie tylko fanom Baśnioboru.
Ilustracje, informacje i dopiski zostały stworzone w tak piękny sposób, że nie da rady oderwać oczu od tej książki.
Polecam głównie fanom Baśnioboru

isztarr | 2019-01-29
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 29 stycznia 2019

„Baśniobór Przewodnik Opiekuna” ciekawie ilustrowany, w skrócie i rzeczowo przedstawiono magiczne postacie te mroczne i dobre, przedmioty, miejsca akcji. Fajne uzupełnienie serii książek :-)

Justyna | 2019-01-16
Przeczytana: 2018 rok

super ilustracje, choc niekiedy chcialo by sie ich wiecej

Lena | 2018-10-05

Bardzo fajna książka, dużo w niej ciekawostek na temat magicznych stworzeń i nie tylko. Każdy fan Baśnioboru powinien ją przeczytać! :)

Inanana123 | 2018-05-01
Przeczytana: 23 października 2017

Jest napewno obowiązkiem fanów Baśnioboru ja po przeczytaniu wszystkich części od razu kupiłam przeczytałam dziesięciokrotnie. Czasami wracam do tych obrazków i opisów magicznycj istot. Niektóre opisy tak zaciekawią, że od razu czytam całą książke.

toja | 2018-03-07

seria jest fantastyczna a bohaterzy interesujący polecam

Bloom | 2018-02-02
Przeczytana: 07 lipca 2017

Nie lada gratka dla fanów Baśnioboru!
W książce znajdują się opisane zwierzęta, magiczne przedmioty, artefakty i wiele innych. W książce są piękne obrazki, które wyglądają jak namalowane. Niektóre strony wyglądają na stare, pogięte, jednak to tylko grafika. Ciekawym dodatkiem są dopiski bohaterów.
Fajnie by było jakby w książce znajdowała się charakterystyka bohaterów. Jednak to nie Przewodniku Opiekuna. Książka jest wielkości dużego zeszytu. Naprawdę polecam do przeczytania!

wingsofdreams | 2017-01-08

Bardzo dobra. Świetnie opisane istoty, artefakty i miejsca. Pięknie ilustrowane. Aż chciałoby się dopisać do tego dodatkowe historie i stworzyć podręcznik to gry RPG. Najlepiej w wersji dla dorosłych, może na mechanice D&D? ;)