Kiedy mi wypadnie mój mleczny mózg

Wydawnictwo: Stapis
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
humor, opowiadania, dla dzieci

Millie zawsze męczy się z pracą domową. Jej starszy brat Alfie mówi, że to przez jej mały, jeszcze mleczny mózg. Więc Millie chce wiedzieć, kiedy jej mleczny mózg wreszcie wypadnie tak jak wypadają mleczne zęby żeby na jego miejscu wyrósł nowy, mądry mózg dużej dziewczynki. I tak zaczyna się seria zabawnych zdarzeń, oczywiście z udziałem Mamy i Taty...

źródło opisu: http://www.stapis.com.pl/lit-mlodziezy.html#mleczny

źródło okładki: http://www.stapis.com.pl/lit-mlodziezy.html#mleczny

Shirin | 2016-01-31
Przeczytana: 2016 rok

Zabawna książka o dziewczynce, której starszy brat wmówił, że wszelkie jej niepowodzenia w nauce wynikają z tego, że ma ona wciąż "mleczny mózg". Millie postanawia więc za wszelką cenę doprowadzić do tego, by wypadł, tak jak wypadają mleczne zęby, i został zastąpiony przez mózg dużej dziewczynki, dzięki któremu będzie wszystko rozumieć.

ro_maz | 2016-03-22
kubax84 | 2013-11-15