Dokumentacja zasad (polityki) rachunkowości Wzorzec zarządzenia

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Dokumentacja zasad (polityki) rachunkowości wzorzec zarządzenia umożliwia szybkie oraz skuteczne sprostanie ustawowym wymogom posiadania przez jednostkę dokumentacji opisującej przyjęte przez nią zasady (politykę) rachunkowości. Poprzez wybór odpowiadającego wariantu opracowanie można łatwo przekształcić w zakładowe zarządzenie. Pozycja zawiera również wzorzec informacji dodatkowej sporządzony według wymagań ustawy o rachunkowości.