motoryzacja
JaroslawL

„Harley mój kumpel 2” składa się z trzech głównych rozdziałów: „Pokolenie HDC ’68”, „Forum” i „Współczesność”. Pierwszy rozdział to barwne wspomnienia z lat 70. Drugi to dzisiejsze dyskusje starych harleyowców. Trzeci rozdział – Współczesność – to kilkanaście oddzielnych refleksji i wspomnień dzisiejszy harleyowców. W „Harley mój kumpel 2” można przeczytać również o historii motocykli Indian...

W „Harley mój kumpel 2” można przeczytać również o historii motocykli Indian w Polsce.

Dodatkami do książki „Harley mój kumpel 2” są: płyta DVD z filmem „Gawędy o Harleyu” oraz reprint książki z 1932 roku kpt. Jana Masońskiego „Warszawa – Afryka – Warszawa. Kartki z podróży motocyklem”.

źródło opisu: http://www.harleymojkumpel.pl/

źródło okładki: http://www.harleymojkumpel.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!