Szlakiem odmieńców

Okładka książki Szlakiem odmieńców Piotr Ferens, Sandra Gatt Osińska, Patryk Hirsekorn, Marcin Piotrowski, Maciej Szymczak, Flora Woźnica, praca zbiorowa
Okładka książki Szlakiem odmieńców
Piotr FerensSandra Gatt Osińska Wydawnictwo: Horror Online horror
59 str. 59 min.
horror
Horror Online
2015-03-30
2015-03-30
59 min.
literatura polska horror antologia

Okładka książki Gorefikacje II Tom drugi Rafał Christ, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Dominik Derkacz, John Everson, W. D. Gagliani, Norbert Góra, Karolina Kaczkowska, Maciej Kaźmierczak, Agnieszka Kwiatkowska, Agnieszka Pilecka, Marcin Piotrowski, Łukasz Radecki, Marcin Rojek, Tomasz Siwiec
Gorefikacje II... Rafał Christ, Tomas...
Okładka książki Po drugiej stronie światła Piotr Barej, Dekster Cuoco, Łukasz Czerwiński, Norbert Góra, Aleksandra Łaniszewska, Łukasz Radecki, Tomasz Siwiec, Maciej Szymczak, Flora Woźnica
Po drugiej str... Piotr Barej, Dekste...
Okładka książki Liturgia Plugastwa Karolina Kaczkowska, Tomasz Siwiec
Liturgia Pluga... Karolina Kaczkowska...
Okładka książki Jazda Jakub Siwiec, Tomasz Siwiec
Jazda Jakub Siwiec, Tomas...
Okładka książki Koszmar na miarę Robert Cichowlas, Kazimierz Kyrcz jr
Koszmar na miarę Robert Cichowlas, K...
Okładka książki Tabu. Antologia horroru erotycznego Krzysztof Biliński, Sylwia Błach, Krzysztof T. Dąbrowski, Piotr Ferens, Sandra Gatt Osińska, Norbert Góra, Krzysztof Haczyński, Patryk Hirsekorn, Anna Musiałowicz, Marcin Piotrowski, Rafał Sala, Tomasz Siwiec, Maciej Szymczak, Krzysztof Wach, Flora Woźnica
Tabu. Antologi... Krzysztof Biliński,...

Trochę mroczna, krótkie opowiadania, ale wciągająca.

Trochę mroczna, krótkie opowiadania, ale wciągająca.

Miła niespodzianka. Krótki, darmowy zbiór opowiadań. Jest trochę makabry, troszkę rozkminy :) dużo lepsze od "Zbioru Opowiadań Grozy" Dardy które ostatnio czytałem.

"Szlakiem odmieńców" to antologia stworzona przez horror online. 8 autorów, 9 opowiadań i ogółem jeden wielki miks historii.

Zbiorek otwiera opowiadanie "skórzane piękno" Marcina Piotrowskiego (współtwórca folka" i leśnych") ot krótka ekstrema na, ciekawa chociaż za mała zeby się dobrze wczuć, ma potencjał na rozwinięcie (chociaż nie marudzę, jak na debiut to swietnie wyszło)

Drugie pt. "Nienarodzeni" Piotra Ferensa to historia gościa który dostał ostrzeżenie żeby uwazał na brata, problem w tym że brata nie ma.

Dalej mamy Maćka Szymczaka (pewno kojarzycie jego sinobrodego z horror masakry) i jego dwa opowiadania "ciotka" i "rudy" dwie historie jeden motyw mówiący "ile można znosić uookorzenia". Kolejne pt. "Lustrzane odbicie" Flory Woznicy. Trochę ekstremy, trochę historycznej i swietne wyczucie połączenia.
Dalej mamy opowiadanie duetu Kochanowski&Lewartowski. Chyba jestem jakiś dziwny ale nie zrozumiałem z tego nic.

Moim numerem jeden jest opowiadanie Sandry Osińskiej pt. "Pod cięzarem grzechu" krótkie ale mocarne pod każdym kątem.

I ostatnie "łapacz myśli" Patryka Hirsekorna- nie mój klimat ale przeczytać można.
Antologia jest do pobrania za darmo więc jeśli ktoś ma ochotę to może sciągać do woli, a potem ewentualnie wrócić tu i napisać co mu/jej się spodobało.
Tym bardziej że jesto to tylko 50 stron, w razie czego dużo nie stracicie.
A i oczywicie wydrukować też z pewnością można (o ile nie chcecie tego sprzedawać,piraci!)

• Horror
  • Październik6
  • Antologie
  • 💀 Horror, mrok
  • Horrory

Dodaj cytat z książki Szlakiem odmieńców