Ojcowskie serce Boga

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
chrześcijaństwo, Jezus, Bóg, Ojciec,
religia
BiG_m

Wiele osób ma zniekształcone wyobrażenie Boga. Widzą Go poprzez filtr osobistych doświadczeń, a jeśli te były bolesne, to w oczywisty sposób przyczyniają się one do stworzenia w ich myślach niewłaściwego obrazu Tego, który dał im życie. Coraz więcej młodych ludzi reaguje rozgoryczeniem i gwałtownym wzburzeniem, gdy mówi się im o Bogu jako Ojcu. Ta książka została napisana po to, by...

Ta książka została napisana po to, by nakreślić przed twoimi oczami prawdziwy, biblijny obraz Boga. Niestety, wzrastamy w świecie, który fałszuje Jego wizerunek na każdym kroku. Co gorsza, współczesny człowiek nie czyta Biblii, a nawet jeśli do niej czasami zagląda, to ciągle pozostaje pod wpływem myślenia, które przekazuje mu otaczający go świat. Ten świat może być nawet religijny, ale jeśli nie ma w sobie Bożego Ducha, to i on wypacza lub przeinacza obraz prawdziwego Boga.
Mamy mocne przekonanie, że uczciwe zajrzenie w głąb biblijnego przekazu, jaki oferuje nam książka Ojcowskie serce Boga, otworzy przed tobą zupełnie nową perspektywę. W trakcie lektury zobaczysz, że Najwyższy nie jest odległą Istotą, jak do tej pory mogło ci się czasem wydawać, ale Kimś znacznie bliższym. Podejmij więc wyzwanie i sprawdź, czy twoje wyobrażenie o Przedwiecznym jest prawdziwe czy nie. A jeśli On rzeczywiście okaże się prawdziwie miłującym Ojcem, wówczas sam będziesz wiedział, co uczynić z tą piękną Nowiną.

źródło opisu: https://vocatio.com.pl/pl/p/Ojcowskie-serce-Boga/956

źródło okładki: https://vocatio.com.pl/pl/p/Ojcowskie-serce-Boga/956

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!