muzyka
znk

Unikalna publikacja, gromadząca obok siebie słynne teksty europejskiego piśmiennictwa - nowelę Gustawa Flauberta, dramat Oscara Wilde'a i ułożone na jego podstawie libretto - które doprowadziły do powstania jednego z arcydzieł operowych XX wieku: olśniewającej "Salome" Richarda Straussa. Utwory zaprezentowane są w nowym, jednorodnym przekładzie Antoniego Libery, utora głośnej powieści...

Utwory zaprezentowane są w nowym, jednorodnym przekładzie Antoniego Libery, utora głośnej powieści "Madame", a także znawcy i tłumacza twórczości Samuela Becketta.

źródło opisu: nieznane

źródło okładki: własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!