Astrologia chińska od podstaw

Wydawnictwo: Świat Książki
ABC de l'Astrologie Chinoise
Beata-Chiara

Ten przewodnik po astrologii chińskiej jest niezbędny kazdemu, kto pragnie dokładniej poznać siebie, dowiedziec się, kiedy dokonywać życiowych wyborów i jak kierować swoim losem. Czytelnik znajdzie tu charakterystykę własnego znaku zwierzęcego, pozna jego chiński ascendent, żywioł, dominantę jing lub jang, stosunek znaku horoskopu chińskiego do znaku zodiaku. Dzięki tej książce z łatwością można również naszkicować portret najbliższych i przyjaciół, a także dowiedzieć się, jak utrzymać dobre stosunki z otoczeniem.

źródło opisu: www.swiatksiazki.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie