Woliński Park Narodowy

Okładka książki Woliński Park Narodowy Bogdan Jakuczun, Ireneusz Lewicki
Okładka książki Woliński Park Narodowy
Bogdan JakuczunIreneusz Lewicki Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO Seria: Spotkania z przyrodą flora i fauna
flora i fauna
Spotkania z przyrodą
Oficyna Wydawnicza MULTICO
2000-01-01
2000-01-01

Okładka książki Woliński Park Narodowy Bogdan Jakuczun, Ewa Lewicka, Marta Skrzypczak
Woliński Park ... Bogdan Jakuczun, Ew...

Kieszonkowy, bardzo dobry i interesujący przewodnik opisujący oraz rzetelnie ukazujący Woliński Park Narodowy. Książka, którą warto polecić i jej poziom jest wysoki.
Wstęp do książki napisał dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego. Po wstępie bardzo ciekawa część przedstawiająca zarys historii wyspy Wolin. Następnie autorzy przedstawiają Woliński Park Narodowy i opisują na początek ogólnie wyspę Wolin. Później następuje charakterystyka świata roślin i świata zwierząt Parku. Końcowa część książki to opis zagrożeń dla przyrody Wolińskiego Parku Narodowego i informacje o turystyce w Parku. Książka zawiera wiele znakomitych fotografii ukazujących opisywane w niej treści. Na okładce tylnej znajdziemy mapę Parku.
To jest kolejna książka z serii "Spotkania z przyrodą", która zasługuje na wysoką ocenę i bardzo przychylną opinię. Dzięki niej można poznać piękny i przyrodniczo cenny obszar Wolińskiego Parku Narodowego. Wszystko, co najważniejsze zostało w niej uwzględnione i wszelkie podstawowe informacje o Parku przedstawione.

Dodaj cytat z książki Woliński Park Narodowy