Mieszko i przyjaciele

Wydawnictwo: Novae Res
NovaeRes

Mieszko i jego drużyna to bohaterowie sześciu wierszyków, które na wesoło prezentują perypetie dzielnych rycerzy, niezdarnych giermków, a nawet pewnego tchórzliwego konia, który porzuca swego pana, by… Ale o tym z pewnością wolicie dowiedzieć się sami. Niczego więcej nie zdradzę, jednak na wszelki wypadek radzę Wam przygotować się na spotkanie ze smokiem, piękną królewną, bukietem magicznych kwiatów, przesoloną zupą i… Naprawdę więcej nie mogę powiedzieć.
Przeczytajcie sami!

Liczba stron: 40
ISBN: 978-83-7942-936-3

źródło opisu: http://novaeres.pl

źródło okładki: http://novaeres.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!