Od lęku do wiary

Tłumaczenie: Joanna Gorzkowska
Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Żyjemy między wiarą i strachem, a to co wybierzemy, jest najważniejszą rzeczą na świecie. Jak nie stać się bezradną ofiarą tego, czego się boimy? W jaki sposób wiara może dodać nam odwagi i uczynić nas otwartymi na Boga? Kaznodzieja i autor bestsellerowych książek Moc uwielbienia, Zdumiewająca potęga wiary oraz Tajemna broń Boga, Merlin R. Carothers, tym razem podpowiada, w jaki sposób...

Jak nie stać się bezradną ofiarą tego, czego się boimy? W jaki sposób wiara może dodać nam odwagi i uczynić nas otwartymi na Boga? Kaznodzieja i autor bestsellerowych książek Moc uwielbienia, Zdumiewająca potęga wiary oraz Tajemna broń Boga, Merlin R. Carothers, tym razem podpowiada, w jaki sposób walczyć ze strachem, który paraliżuje nas w codziennych sytuacjach. Carothers twierdzi, że walki ze strachem musimy się uczyć, świadomie przechodząc kolejne etapy „antylękowej” terapii opisanej w tej książce. Naszym opiekunem podczas tych lekcji będzie sam Bóg.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

MoniS | 2018-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2018

Bardzo wartościowa książka do której warto wracać i za każdym razem umacniać się w wierze, uwielbieniu do Boga oraz pozbywać się naszych codziennyc lęków. Zawierzyć całkowicie Jezusowi. To wyzwoli w nas radość któa sprawi że nasze życie będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Polecam!

Freja78 | 2016-11-12
Na półkach: Przeczytane, Autobiografia
Przeczytana: 01 listopada 2016

Trudno o tej książe pisać... może tylko jedno-potrzebna :)