Manna z nieba

Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

„Modlę się o to, aby każdy, kto przeczyta tę książkę, zbliżył się do Świętych Słów naszego Pana i dostrzegł to, co On dał ludziom, ofiarując im samego siebie oraz co nadal nam daje poprzez swą nieprzerwaną ofiarę. Modlę się, aby ci, którzy jedzą Jego święte ciało i piją Jego boską krew, nasycili swoje dusze dzięki najwspanialszemu zjednoczeniu miłości.”(fragment) Dlaczego boimy się...

Dlaczego boimy się Eucharystii? Czy przyjmujemy Najświętszy Sakrament świadomie jednocząc się w miłości z samym Bogiem? Alan Ames, współczesny mistyk, autor bestselleru Oczami Jezusa, każdego dnia doświadcza niezwykłej siły, jaką daje przyjmowanie Ciała i Krwi Pana Jezusa. Ta książka to świadectwo jego spotkań z Bogiem obecnym w Eucharystii. To swoisty duchowy pamiętnik człowieka, który przyjął zaproszenie do życia z Chrystusem.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Raf_use | 2018-01-17
Na półkach: Przeczytane, Religijne
Przeczytana: 16 stycznia 2018

Książka dla ducha. Do medytacji i rozważania nad tajemnicą Eucharystii. Przybliża do Boga i rozbudza świadomość Jego obecności w hostii. Dla ambitnych. Piękna

Marchewka | 2017-12-25
Przeczytana: 20 grudnia 2017

Eucharystia. To jest temat przewodni. I jakie dobra z niej płyną dla duszy.