Oathbreaker

Cykl: Dwarfs omnibus (tom 2) | Seria: Warhammer
Wydawnictwo: Black Library, Games Workshop
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Oathbreaker
warhammer, dark fantasy, epic, dwarf
angielski
Siwy-666

THE STORY
In the bleak mountains of the Warhammer Old World, the dwarf race fights a bitter battle for survival against its ancient enemies. When the hold Karak Varn is overrun by skaven ratmen, Dwarf Thane Uthor makes a rash vow to cleanse the hold, despite the enormity of such a task.

How can this band of dwarfs, brave and stalwart as they are, ever hope to triumph against such impossible odds?

źródło opisu: http://www.blacklibrary.com/Warhammer/whfb-novs/oathbreaker-ebook.html

źródło okładki: http://www.blacklibrary.com/Warhammer/whfb-novs/oathbreaker-ebook.html

Siwy-666 | 2016-06-13
Na półkach: Fantasy, Przeczytane, Warhammer
Przeczytana: 12 czerwca 2016

Druga część trylogii o Krasnoludach.
Tym razem poznajemy czym jest honor, duma i odwaga dla Krasnoludów. Gdy grupa emisariuszy przybywa do twierdzy Karak Varn, okazuje się że jest opustoszałe, a nowi mieszkańcy nie są zbyt przychylni dla gości.
Uthor z pozostałymi składają przysięgę że pierwszą rzeczą jaką zrobią będzie odbicie twierdzy z rąk Skavenów. Niestety zadanie jest nader trudne i bohaterowie będą zmuszeni podejmować decyzje od których zależeć będzie ich życie.
Wygrają, albo zginą próbując.

Bartosz Peruń | 2018-05-24
wilko31 | 2017-11-23