komiksy
groszek

Czy zwykła wyprawa do sklepu może być początkiem niezwykłej przygody? Okazuje się, że tak. Naleśniki z jagodami to najnowszy komiks Szawła Płóciennika (autora komiksów: Sprane Dżinsy i Sztama oraz Moja Terapia). Wydawcą albumu są "Publikacje Kreatywne" a akcja "Komiks - Amuletem Dziecięcej Fantazji" wspierana jest przez Ligę Kobiet Polskich - Zarząd Główny w Warszawie. Komiks ma być...

Komiks ma być rozprowadzany bezpłatnie w domach dziecka, szpitalach dziecięcych i innych placówkach dla najmłodszych.

źródło opisu: Publikacje Kreatywne, 2013

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!