religia
Dominik

Brat Carlo Caretto, były długoletni działacz Związku Młodzieży Katolickiej, także Ruchu Oporu, jako członek Zgromadzenia Małych Braci Jezusa postanowił spędzić resztę swojego życia na Saharze. Odtąd już nie działanie, już nie słowa, ale - w ślad za ojcem Karolem de Foucauld - modlitwa, miłość, a nawet upokarzające zajęcia pośród najbardziej opuszczonych ludzi na świecie. Echo tego całkowitego...

Echo tego całkowitego oddania się Panu, tej "nagiej wiary" znajdujemy teraz w jego Listach z pustyni, w których otwiera swoje serce i ukazuje nam wspaniałości zażyłego obcowania z Bogiem, które nie wypełnia jedynie kilku minut czy godzin, ale cały dzień, całe jego życie.

źródło opisu: Wydawnictwo Księży Marianów

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!