Werewolf Dreams

Cykl: Taming the Wolf (tom 1)
Wydawnictwo: Kindle Edition
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
Monika B

Ava Paskell nie jest normalną dziewczyną. Jest dwa razy silniejsza niż powinna być w tym wieku i ma problemy z kontrolowaniem emocji. Kiedy jej ojciec nalega, by spędzili razem wakacje w małym, dziwnym, Kanadyjskim miasteczku, wie, że jej życie się zmieni. Jednak największym punktem zwrotnym staje się spotkanie Cyrusa Carlstona. Silna więź, która łączy ich od pierwszego spotkania przeraża ją tak samo jak ekscytuje. Kiedy Ava staje w obliczu niebezpieczeństwa i jest coraz bliżej prawdy, tylko jedna rzecz jest pewna. Sny dziewczyny zaczynają się spełniać.

Monika B | 2016-03-19
Przeczytana: 19 marca 2016

Muszę przyznać, że spodziewałam się mniej. A tu zaskoczenie. Miłe.
Kolejna książka z gatunku "wilkołacze-parowanie", tylko tu było to kulturalne, bez zbędnych scen erotycznych no i college girl a nie jakiejś pani o niewiadomym wieku.
Zarówno Ava jak i Cyrus bardzo fajnie wykreowani. Jedno drugiego warte.
Problem poruszony w książce rzadko pojawia się w tego typu książkach. Kobieta jako gorszy gatunek. Takie typowo stereotypowe zachowanie. Ale dobrze dobrze. Chwali się, że opierało fabułę.
Bena z Titusem i przydupasami rozszarpałabym na miejscu. Dobry koniec ich spotkał.
Harry takim zaskoczeniem trochę się stał. Niespodziewany zwrot bym powiedziała.
Polecam.