Radość bycia sobą

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion
religia
Dominik

Wewnętrzny wizerunek nas samych odzwierciedla, jacy jesteśmy. Jeżeli to, co widzimy, jest niezdrowe i niezgodne z Pismem Świętym, będziemy cierpieć z powodu strachu, poczucia niepewności oraz różnego rodzaju błędnych wyobrażeń na własny temat. Niepewni siebie ludzie przeżywają cierpienie nie tylko w swych umysłach i emocjach, ale również w życiu społecznym i duchowym. Doskonale wiem, że cierpią, gdyż rozmawiałam z tysiącami takich osób. Znam ten problem także z autopsji, bo sama miałam z nim kiedyś do czynienia.
Każdy z nas ma swoje przeznaczenie i powinien być wolny, by móc je wypełnić. Jednak dopóki będziemy mieli kiepski obraz nas samych i będziemy żyć w niepewności, nigdy go nie zrealizujemy.

źródło opisu: www.compassion.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!