Między Kamieńcem i Archangielskiem : dwa pamiętniki powstańców z 1863 roku

Okładka książki Między Kamieńcem i Archangielskiem : dwa pamiętniki powstańców z 1863 roku Konstanty Borowski, Stefan Kieniewicz, Zygmunt Starorypiński
Konstanty BorowskiStefan Kieniewicz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy historia
historia
Między Kamieńcem i Archangielskiem : dwa pamiętniki powstańców z 1863 roku
Państwowy Instytut Wydawniczy
1986-01-01
1986-01-01

Okładka książki Korespondencja. Stefan Kieniewicz - Henryk Wereszycki 1947-1990 Stefan Kieniewicz, Elżbieta Orman, Henryk Wereszycki
Korespondencja... Stefan Kieniewicz, ...
Okładka książki Mówią wieki. Antologia tekstów 1958–2007 Władysław Bartoszewski, Jan Baszkiewicz, Marian Biskup, Maria Bogucka, Jerzy Dowiat, Aleksander Gieysztor, Jerzy Głosik, Stefan Kieniewicz, Tomasz Kizwalter, Michał Kopczyński, Stefan Maria Kuczyński, Tadeusz Łepkowski, Paweł Machcewicz, Antoni Mączak, Marian Małowist, Stefan Meller, Andrzej Nadolski, Andrzej Nieuważny, Andrzej Paczkowski, Emanuel Rostworowski, Izabella Rusinowa, Henryk Samsonowicz, Jerzy Skowronek, Paweł Sowiński, Jacek Staszewski, Jerzy Strzelczyk, Anna Świderkówna, Andrzej Szwarc, Janusz Tazbir, Tadeusz Wasilewski, Marek Węcowski, Ewa Wipszycka, Waldemar Wojnar, Andrzej Wyczański, Andrzej Zahorski, Benedykt Zientara
Mówią wieki. A... Władysław Bartoszew...