Kuchnia moja pasja

Beata-Chiara

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Beata-Chiara | 2016-03-19
Przeczytana: 19 marca 2016

Z początku nie byłam specjalnie przekonana do tej książki, ogladając fotografie poszczegolnych potraw, które wydawały się bardzo trudne do zrobienia. Z ciekawości przeczytałam kilka przepisów- okazało się, że potrawy te są proste w wykonaniu, mają tylko często dość wyszukane składniki (półprodukty). Z resztą w przedmowie Pani Magda Gessler zaznacza, ze Jej potrawy będą się składały z być może droższych i mniej pospolitych składników, za to efekt końcowy wynagrodzi te trudy. Teraz zamierzam wypróbować czegoś w praktyce- myślę, że dopiero wtedy naprawdę obiektywnie będę mogła ocenić książkę. A sama książka jest wykonana bardzo ładnie- format troszkę nietypowy, ale jakoś to nie przeszkadza, na co drugiej stronie fotografie pyszności, jakie mamy szansę upichcić, trzymając się przepisu. Kuchnia generalnie raczej polska z różnymi "wariacjami"- mnie osobiście kilka razy pociekla slinka ;).