Kitto Kiss o Suru Toki

Wydawnictwo: Gentosha
komiksy
japoński

Shin uwielbia swojego młodszego brata Satoru i swojego przyjaciela z dzieciństwa Mitsuru. Jednak wypełniają go dziwne uczucia gdy przypadkiem podsłuchuje rozmowę dwóch fanek BL – przyznaje (w myślach!), że pocałunek między Mitsuru i Satoru byłby najseksowniejszą rzeczą na świecie, a także, że mógłby z uśmiechem pobłogosławić ich związek. W takim razie… Dlaczego zaczyna płakać kiedy nakrywa ich na całowaniu?

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!