Czas honoru Póki my żyjemy

Cykl: Czas honoru (tom 6)
Wydawnictwo: Zwierciadło
czas honoru, historia
lilidu

Bronek i Tadeusz nadal usiłują zlikwidować komisarza Sorokina. Dzięki podsłuchom założonym w kawiarni Zerwikaptur, szef Gestapo Lars Rainer, odkrywa prawdziwą tożsamość Michała. Zasadzka, którą organizuje w dniu ślubu Janka i Leny, kończy się aresztowaniem braci Konarskich, Janka i łączniczki Rudej. Wszyscy trafiają do katowni na Pawiaku. Kto odważy się ich uratować? Do więzienia trafia też aktorka Wanda Ryżkowska, w której od lat zakochany jest Bronek. Major Halbe rozpoczyna współpracę z zakonspirowanym w polskim podziemiu agentem.

źródło opisu: Wydawnictwo Zwierciadło, 2011

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!