Wschód słońca

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Cykl: Wschód słońca (tom 1) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Sunrise

Pełni entuzjazmu Dayne Matthews i Katy Hart zaczynają planować swój ślub, za wszelką cenę starając się utrzymać tę uroczystość w tajemnicy przed paparazzimi. W miarę zbliżania się wyznaczonej daty ich miłość staje się coraz większa i silniejsza. Niespodziewanie na ich drodze do szczęścia pojawiają s

Ulka | 2015-10-25
Przeczytana: 25 października 2015

Saga rodziny Baxterów to przede wiara i miłość. To w jaki sposób bohaterowie darzą się szacunkiem jest niesamowite . Głęboko zakorzeniona wiara daje możliwość zdobycia tego co pragniemy i pokonania tego co staje nam na drodze do sukcesu. Dziękuje autorce,która dzięki tym powieść umacnia moją wiarę,nie tylko w Boga ,ale też we własne możliwości i cele do zdobycia.

Meell | 2014-09-10
Przeczytana: 07 września 2014

Sięgnęłam po tę książkę, myśląc, że to pierwsza z czterotomowej serii. Okazało się, że to jednak środek całości, ale zrozumiałam to dopiero po kilkunastu stronach, a wtedy już nie mogłam się oderwać. "Wschód słońca" to miód na moje serce - powieść, na jaką czekałam. Bohaterowie wyznają te same wartości, co ja, choć oczywiście protestantyzm jest tutaj bardzo wyeksponowany - ja jestem katoliczką, ale nie przeszkadzało mi to. Wspaniale było w końcu przeczytać o narzeczonych, którzy walczą o swoją czystość, rodzicach, którzy troszczą się o wiarę dzieci i małżeństwach, które wszystkie swoje decyzje zawierzają Bogu. Nie zabrakło też wielu prawdziwych emocji, a wzruszenie i ekscytacja towarzyszyły mi do ostatniej strony. Mogę się tylko doczepić do drobnych błędów edytorskich - pojedynczych literówek, czy też powtórzenia przez autorkę jakichś informacji dwukrotnie w książce, ale nie zmienia to faktu, że nie mogę się już doczekać czytania całej sagi rodziny Baxterów. Gorąco polecam!

jusia1986 | 2012-10-24
Przeczytana: 15 października 2012

Omylnie, całą sagę zaczęłam czytać od tej części ;)) wszystko przed jedynkę wyrytą przez bibliotekarkę na grzbiecie książki ;) O dziwo dość, że się nie zniechęciłam (gdy zrozumiałam, że czytam nie od początku), dodatkowo bardzo zainteresowała mnie cała saga. I postanowiłam zacząć czytać od początku ;)
Według mojej opini, wreszcie coś wartościowego! ;)) Baxterowie już od początku zjednali sobie moje serce ;)

Lenka | 2011-01-20
Przeczytana: 29 sierpnia 2011

Jak zawsze dla mnie cudo :)

Anna | 2016-02-04

Literatura wysokich lotów to nie jest ale "odmóżdżacz" bardzo dobry. Saga składa się z trzech cyklów; dwóch pięciotomowych i ostatniej czterotomowej. Wschód słońca to pierwsza część ostatniego cyklu. I jak to u Karen Kingsbury ma być manifestem wiary ale wychodzi trochę sztucznie i cukierkowato. Aczkolwiek czyta się łatwo, szybko i przyjemnie.

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

edzia8689 | 2016-01-19

Książka miła, lekka i przyjemna. Autorka wprowadza nas w życie pewnej rodziny ukazując problemy oraz radości ich członków. Jest to saga, co sprawia że można obserwować przez znacznie dłuższy czas bohaterów książki i towarzyszyć im w dalszych etapach ich życia. Jedyny minus jest taki, że trochę jest ta książka zbyt cukierkowa (jak dla mnie), jednakże ukazuje także wartości których często brakuje w współczesnym świecie.

LIDIA | 2016-11-18
Na półkach: Powieść, Przeczytane