Dyskusje o książce W cieniu tajemnic

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na kwiecień 2024
Prosto do Japonii - i tej wielkomiejskiej, i tej małomiasteczkowej   twoje imię. #1 twoje imię. #1
19328
3 godz. temu
Plany czytelnicze - luty 2024
Witam, w lutym przeczytałam cztery książki.  Baśnie japońskie. Tom 2 Baśnie japońskie. Tom 2  Opowieści niesamowite. Literatura francuska Opowieści niesamowite. Literatura francuska  W ziemiańskim dworze. Codzienność, obyczaje, święta, zabawy
5 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tabucchi to jeden z niewielu pisarzy, po którego książki można sięgać bez zastanowienia - nigdy nie zawodzi.
8 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
POSZUKUJĘ KSIĄŻEK (IV KWARTAŁ 2020R.)
Poszukuję  Uroczysko Uroczysko
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2019 roku
W 2019 roku przeczytałam 12o książek Najbardziej pochłonęła mnie twórczość:  Anna Todd  Mia Sheridan  Abbi Glines Najbardziej w pamięć zapadły mi:  Czereśnie zawsze muszą być dwie  Milion nowych chwil  Jeszcze się kiedyś spotkamy
4 lata temu
Pokazuje 6 z 16