Scooby Doo! Księga komiksów

Wydawnictwo: Media Service Zawada
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
scooby-doo, straszydła, tajemnica
Villiana

Seria komiksów oparta na popularnej kreskówce z nowymi przygodami Tajemniczej Spółki, którą tworzą słynni detektywi - Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i... SCOOBY-DOO! Przyjaciele jeżdżą po całym świecie i rozwiązują zagadki detektywistyczne. Każda część serii zawiera zabawny komiks, w którym bohaterowie tropią potwory i stają wobec niewyjaśnionych tajemnic. Na szczęście za każdym razem wszystko kończy się dobrze. Tajemnicza Spółka demaskuje przestępców, bawiąc się przy tym doskonale.

źródło opisu: bonito.pl

źródło okładki: bonito.pl

Villiana | 2016-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2016

Niby nic wielkiego i szczególnego, ale znaleźliśmy z dzieciakami fajną zabawę na kilka wieczorów i raczej się nie nudziliśmy.

Oprócz czterech komiksów, przedstawiających dość proste i nie zawiłe historie, znajdujemy też w książeczce porcję zabawy dla najmłodszych, różnego rodzaju zgadywanki i sprawy do rozwiązania dla młodych detektywów.

Całość bardzo ładna wizualnie i zdecydowanie spełnia swoją rozrywkową funkcję.