Cichodajka.pl

Wydawnictwo: Videograf II
erotyka
Piotr

Autentyczny zapis notatek i dyskusji prowadzonych na blogu założonym przez 17 letnią dziewczynę. Mieszkanka stolicy, uczennica dobrego liceum, wychowująca się w zamożnej i szczęśliwej rodzinie świadczy usługi seksualne, osiągając przy tym znaczne korzyści – cenne prezenty, duże kwoty pieniędzy. Jednocześnie dokonuje prowokacyjnego wpisu na założonej przez siebie stronie internetowej i czeka na reakcje internautów. Ich wypowiedzi są najczęściej bardzo krytyczne, co skłania Weronikę do ostrych komentarzy. Jest to okazja do wyrażania przez nią poglądów m.in. na temat polskiej mentalności, moralności, religijności. Co jakiś czas dziewczyna opowiada coś nowego o sobie, o kolejnych przygodach, o sytuacjach w szkole, planach wyjazdowych. Blog systematycznie się rozrasta, aż wreszcie liczba odwiedzin sięga prawie 300 000. Emocje i komentarze odwiedzających są bardzo zróżnicowane: jedni nazywają ją prostytutką, inni – nimfomanką, jeszcze inni składają jej propozycje seksualne, wielu chwali za odwagę i styl, niektórzy dzielą się swoimi doświadczeniami. A Weronika najwyraźniej świetnie się bawi...

źródło opisu: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=122

źródło okładki: http://www.cichodajka.videograf.pl/book.html

Patrycja | 2018-08-03
Przeczytana: 31 marca 2015

hm... co by tu napisać ani to ciekawe ani inspirujące jakoś szkoda mi było tej dziewczyny czytając jej doświadczenia i tyle.

Tę książkę czytałam naprawdę bardzo dawno temu i choć pamiętam o czym była jedyne co mam do powiedzenia na jej temat to bezwartościowa , bowiem nie dowiemy się z niej niczego prócz obscenicznych zapisków rozpieszczonej, a jednocześnie zagubionej nastolatki ze stolicy szukającej odrobiny uwagi w zamian za brak poszanowania do samej siebie.

książek: 2076
Scarlet | 2017-12-29
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Co ja przeczytałam? Przecież ani to intrygujące, ani wciągające... ani nic. Nawet nie potrafię określić tego co czułam czytając to, wątpliwe, cudo literackie.