Kocham kolorować

I Heart Colouring
kolorowanka, kolorowanie,
hobby
Beata-Chiara

Najnowszy światowy szał! Odstresowujące kolorowanie dla dorosłych! Oto pierwszy w Polsce przekrój wszystkich motywów z najslawniejszych kolorowanek świata: zwierzęta, ptaki, kwiaty, mieszkancy oceanow i dżungli, ogrody, vintage, symbole przytulnego domu i inne. Możesz ożywić te sceny i stworzyć własną kompozycję. I sprawdzić, co najbardziej lubisz kolorować. To także oryginalny prezent dla...

Najnowszy światowy szał!
Odstresowujące kolorowanie dla dorosłych!
Oto pierwszy w Polsce przekrój wszystkich motywów z najslawniejszych kolorowanek świata: zwierzęta, ptaki, kwiaty, mieszkancy oceanow i dżungli, ogrody, vintage, symbole przytulnego domu i inne. Możesz ożywić te sceny i stworzyć własną kompozycję. I sprawdzić, co najbardziej lubisz kolorować. To także oryginalny prezent dla każdego. A kieszonkowy format pozwala włożyć ksiażkę do plecaka, do torby i zawsze mieć pod ręką.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2015

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kolorowanka w wersji kieszonkowej- bez trudu zmieści się nawet w niedużej torebce (plus mała kosmetyczka z przyborami ;) ). Wzory do kolorowania są rozmaite, od mandali, poprzez kwiaty, zwierzęta, oraz różne esy-floresy. Jedyne, co może odrobinę przeszkadzać, to mały rozmiar kolorowanych wzorów, ale zaa to szczegóły nie są specjalnie drobne. Z resztą- w końcu jest to wydanie kieszonkowe.
Osobiście noszę tę ksiązeczkę często w torebce- pomaga mi w poczekalni u dentysty, przed ważnym egzaminem, czy gdziekolwiek indziej.