Królestwo zwierząt

Tłumaczenie: Joanna Mielnik
Wydawnictwo: Arkady
hobby
Beata-Chiara

Rysowniczka Millie Marotta dorastała na wsi w Walii wśród ogrodów, łąk i wszelkich stworzeń. Ma pracownię nad brzegiem morza i czerpie natchnienie z cudownej przyrody, jaka ja otacza. Teraz Ty możesz nadać własny charakter jej pięknym ilustracjom i stworzyć swoje krolestwo zwierząt Od chrząszcza, który chciałby mieć kolorowy, mieniący się pancerz do wieloryba czekającego na wspanialy dom w...

Teraz Ty możesz nadać własny charakter jej pięknym ilustracjom i stworzyć swoje krolestwo zwierząt Od chrząszcza, który chciałby mieć kolorowy, mieniący się pancerz do wieloryba czekającego na wspanialy dom w oceanie, caly swiat flory i fauny masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczą tylko kredki, ołówki i odrobina wyobraźni.

źródło opisu: Wydawnictwo ARKADY 2015

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Przyznam, że moda na kreatywne kolorowanie dosięgła​ i mnie. Ta kolorowanka jest bodajże drugą, którą dostalam, i jak do tej pory- ulubioną. Oprócz przeróżnych zwierząt mamy w niej do wykończenia piękne kwiaty. Książka w swojej kategorii nie mogłaby być lepsza. Różnorodność wzorów, różny stopień trudności, obrazki na tyle zróżnicowane, ze w zależności od nastroju, możemy kolorowac piękne kwiaty lub wieloryba w oceanie. Papier jest bardzo dobrej jakości- gruby, biały, choć koloruję kredkami w kilku miejscach użylam flamastrów i nie było mowy o żadnym przebijaniu na drugą stronę. Naprawdę można zapomnieć o stresach dnia codziennego dobierjąc kolory i tworząc. Polecam wszystkim z żyłką do "plastycznego" wyrazania siebie.

red_diva | 2016-03-18
Przeczytana: 08 marca 2016

Jak dla mnie świetna kolorowanka :)
Mam wersję angielską. Obrazki są piękne, papier gruby, dobrze koloruje się na nim wszystkimi rodzajami kredek. Mazaki i cienkopisy ne przebijają, można bez obaw kolorować na mokro :)
Mąż wybrał doskonały prezent na dzień kobiet :)