Jeden kierunek ruchu

2015-01-01
Chmielewska

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Niecodzienne ujęcie. Mówi się, że największą miłością mężczyzny jest jego samochód, a co na to jego auto? Na to pytanie odpowiada Chmielewska. To "Gablota" pisze listy do swego właściciela. Zabawne, ale duża część anegdot jest już przeterminowana

Oryginalna.

Oryginalna.

Niecodzienne ujęcie. Mówi się, że największą miłością mężczyzny jest jego samochód, a co na to jego auto? Na to pytanie odpowiada Chmielewska. To "Gablota" pisze listy do swego właściciela. Śmieszne, ale duża część anegdot jest już przeterminowana.

Skoda...skoda że taka krótka... ;P

Skoda...skoda że taka krótka... ;P

Świat z punktu widzenia samochodu. Genialne.

Świat z punktu widzenia samochodu. Genialne.

Książka na oderwanie się od codzienności.
Pani Joanna przyzwyczaiła mnie do innego rodzaju książek, także byłam wielce zaskoczona. Ale ogólnie bardzo pozytywnie odebrałam listy Skody do swojego właściciela. Humor Chmielewskiej też był zauważalny.
Można przeczytać.

Książka na oderwanie się od codzienności.
Można przeczytać.

Oryginalny kryminał. Zabawny, jak to u Autorki.

Oryginalny kryminał. Zabawny, jak to u Autorki.

Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł pani Joanny Chmielewskiej. Jak zwykle duża dawka humoru. w krótkich listach Skody do swojego właściciela. Aż zaczęłam bardziej dbać o swój samochód. Lekka i przyjemna książka na zimowe dni.

Hm, ciekawy eksperyment.

Hm, ciekawy eksperyment.

Ciekawie byłoby takiego szpiega mieć w paru urządzeniach domowych. Choć czego oczy nie widzą..., więc może lepiej żyć luźniej i z ufnością. Humor jest, ale gdyby to był dodatek 3 listów do innej książki też byłoby zabawnie, a może i lepiej.

• Joanna Chmielewska
  • Chmielewska