Monster Musume #4

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Monster Musume (tom 4)
Wydawnictwo: Studio JG
Monster Musume no Iru Nichijou
ecchi, fantasy, komedia, harem, seinen, manga
komiksy
Dejikos

Na horyzoncie pojawia się nowa podejrzana postać, która bardzo szybko (i dosłownie) rozpocznie snuć sieć intryg z udziałem naszego bohatera... Niespodziewanie Kimihito zostaje porwany! Tym razem to nie przelewki - czy agentka Smith i jej bojowy oddział Legendariae zdołają uratować bohatera nim będzie za późno? Co tak naprawdę mu grozi? Jakie złowieszcze zamiary ma jego oprawca? Czy potworzyce nauczą się nosić bieliznę? Jak wyglądałby świat, gdyby Papi miała ogon? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym tomie "Monster Musume"!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!