100 naboi: Stracone jutro, cz. 1

Tłumaczenie: Orkanaugorze
Cykl: 100 naboi (tom 5)
Wydawnictwo: Mandragora
100 Bullets: A Foregone Tomorrow
838903638X
100 naboi, Azzarello, Risso, komiks
komiksy

Komu możesz zaufać? Na mrocznych obrzeżach świata odpowiedź jest wciąż ta sama: NIKOMU. NAWET SOBIE. Brian Azzarello i Eduardo Risso w swoim komiksie 100 Naboi (seria uhonorowana prestiżową nagrodą Eisnera), zaglądają do mrocznych spelunek i ostrym światłem omiatają niebezpiecznych bywalców tych miejsc. Od drobnych przemytników i handlarzy narkotyków do elit władzy- wszystkich łączy nie tylko...

Komu możesz zaufać?
Brian Azzarello i Eduardo Risso w swoim komiksie 100 Naboi (seria uhonorowana prestiżową nagrodą Eisnera), zaglądają do mrocznych spelunek i ostrym światłem omiatają niebezpiecznych bywalców tych miejsc. Od drobnych przemytników i handlarzy narkotyków do elit władzy- wszystkich łączy nie tylko podarowana przez Agenta Gravesa nienamierzalna broń i amunicja. Czego częścią są oni wszyscy i kto to kontroluje wciąż pozostaje tajemnicą- a to czego nie wiedzą może się okazać szkodliwe dla zdrowia.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/100_naboi/5

Virus88 | 2016-04-16