Sekrety domowej pizzy. Poznaj proste i sprawdzone sposoby na najlepszą pizzę dla Twojej rodziny i przyjaciół

Wydawnictwo: Self Publishing
Aleksander

Wszyscy kochają pizzę. To jedno z najpopularniejszych dań w Polsce. Pizze zjesz na Rynku w Krakowie, na Gubałówce w Zakopanym i na Monciaku w Sopocie. A gdyby mieszkaniec Wyśmierzyc, najmniejszego miasta w Polsce, nabrałby ochoty na pizzę, wystarczy, że przejedzie się 10 km na wschód drogą 48 do Białobrzeg i znajdzie tam pizzerię. Mnogość rodzajów pizzy może przyprawić o zawrót głowy. Od popularnej margherity na super cienkim cieście, przez klasyki z szynką i pieczarkami, po tłuściutką pizzę na grubym cieście w stylu Pizza Hut. Możliwości z pizzą jest tak wiele, że pasuje do każdej okazji i nastroju. Od romantycznej kolacji we dwoje z domową pizzą, przez szybki obiad dla całej rodziny w środku tygodnia, po letnie spotkanie ze znajomymi przy grillu.

„Sekrety domowej pizzy” to kompletny przewodnik zawierający wszystkie potrzebne informacje, abyś upiekł najlepszą domową pizzę w prawie każdych warunkach.

Nauczysz się wszystkiego o domowej pizzy. Przygotujesz chrupiące ciasto na pizzę. Przyrządzisz wyśmienite sosy. Dowiesz się jak ustawić domowy piekarnik. Wybierzesz jeden z gotowych i sprawdzonych 31 przepisów na pizze. Na końcu połączysz to wszystko i wyciągniesz z piekarnika najlepszą domową pizzę jak z włoskiej pizzerii.

W tej książce znajdziesz potrzebną wiedzę przekazaną w prosty sposób, która pozwoli Ci upiec domową pizzę jak z włoskiej pizzerii. Stosuję ją z powodzeniem od wielu lat. Skoro mi wychodzi świetna domowa pizza, Tobie też się uda!

źródło opisu: http://domowa.pizza

źródło okładki: http://domowa.pizza/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!