Klątwa Tytana

Okładka książki Klątwa Tytana Rick Riordan
Okładka książki Klątwa Tytana
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 3) fantasy, science fiction
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 3)
The Titan's Curse
Galeria Książki
2016-02-17
2016-02-17
Agnieszka Fulińska

Bardziej dynamiczna niż poprzednie części. Stawki też lecą w górę. Może jednak nie wszystkie tomy zestarzały się tak samo

Ta książka okazała się dziś miodem na moje serce i po prostu tonę.

Relacje głównych bohaterów, ich podróż, konflikt oraz mój autentyczny śmiech i wzruszenie w niektórych momentach... Mogłabym kupić swój własny egzemplarz i zaznaczać.

Boję się, że ocenie za wysoko
Boję się, że ocenie za nisko

Czas zweryfikuje, a póki co - petarda ✨

Ta książka okazała się dziś miodem na moje serce i po prostu tonę.

Boję się, że ocenie za wysoko
Boję się, że ocenie za nisko

Czas zweryfikuje, a póki co - petarda ✨

Mało annabeth. Thalia jest trochę wkurzająca (w tej części, później jest slay)

Mało annabeth. Thalia jest trochę wkurzająca (w tej części, później jest slay)

Nie spodziewałam się takie obrotu spraw w tej książce ani że w taki sposób będzie napisana. Mimo iż brakowało mi kilku postaci to i tak uwielbiam i daje 10

DI ANGELO

DI ANGELO

Ciekawa, ale szczerze mniej niż poprzednie. Brakowało mi Annabeth, której było mniej :( mimo wszystko zachęca do dalszego zagłębiania się w ten świat. No i cieszy mnie, że dalej dostajemy te kochane przez nas poczucie humoru Percy’ego Muszebiec (xd)

nie wiedzialam ze jestem w stanie jeszcze bardziej pokochac ta ksiazke

nie wiedzialam ze jestem w stanie jeszcze bardziej pokochac ta ksiazke

Przeczytane świetna Książka

Przeczytane świetna Książka

Riordan wrocil do klasycznej podróży herosów przez Amerykę i od razu jest lepiej

No uroniłam łezkę na śmierci Zoe. To się muszę przyznać, miała piękne pożegnanie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Rick Riordan