Serią po kryminałach czyli Katalog konesera kryminałów z PRL

Wydawnictwo: Wielki Sen
jan_marian

Miłośnicy powieści kryminalnych z epoki PRL-u mieli do tej pory poważny problem z gromadzeniem ulubionych książek wydawanych w klasycznych seriach: Klub Srebrnego Klucza, z Jamnikiem, Labirynt, Różowa Okładka oraz wielu innych, nie było bowiem żadnego wykazu czy katalogu, grupującego w kompleksowy sposób te bezcenne dla koneserów pozycje. Nasz katalog wypełnia tę bolesną lukę informując, co, kiedy i w jakiej serii wydano, co z pewnością niejednemu ułatwi kompletowanie zbiorów.

źródło opisu: Wielki Sen, Wydawnictwo MOrdownia 2009

źródło okładki: skan własny

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!