Joe Golem - Occult Detective

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Joe Golem - Occult Detective
komiksy
angielski

When a Drowning City millionaire’s plan to reunite with his dead family goes terribly wrong, Joe Golem and Simon Church rush to reverse his spell before the city is taken over by drowning victims come back to life.

źródło opisu: google

źródło okładki: google

| 2016-03-06
Przeczytana: 06 marca 2016

Ostatnia część tej serii pomyślnie ukończona.
Pozastawia jednak dla czytelnika więcej pytań i zagadek niż odpowiedzi.
Mimo że coraz więcej wątków się zazębia to opowieść ta pozostawia dla czytelnika nadal wiele niedomówień i tajemnic.
Autorzy przez cały cykl umiejętnie przeplatali z sobą dwa wątki jeden dziejący się w Średniowieczu w Europie a drugi w 1965 roku w dziwnym mieście w USA.
Ciekawa to historia, która będzie się (mam taką nadzieję) toczyć dalej.
Oby tak było bo widać, że w tej historii drzemie potencjał i bardzo chętnie poznam dalsze losy mieszkańców tego jakże dziwnego, mrocznego miasta.
Teraz trzeba mi tylko cierpliwie czekać na kolejna serię o Joe Golemie.
U mnie 8 na 10.