Sukkub i inne opowiadania

Wydawnictwo: Self Publishing
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
fantasy, legendy, wierzenia,

Lekka, pełna rubasznego humoru fantastyka osadzona w aurze surowej natury, mrocznych lasów i niepokojących wzgórz. Bohaterowie to duet klasyczny do bólu, choć trochę przerysowany: Hern — superbohater ze słabościami do używek, kobiet i hazardu; Arktus — pomocnik, wioskowy głupek, opoka, zwykle obrywa najbardziej. Są wyjęci spod prawa, ale niesłusznie. Zarabiają na chleb tępieniem plugawych bestii, ale nie zawsze chodzi o zabijanie… czasem tylko o zaspokojenie żądzy jakiejś rozbestwionej złośnicy.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/sukkub_iinne_opowiadania/

źródło okładki: google