Szczepionka

Wydawnictwo: Albatros

Lekarz pracujący na ostrym dyżurze próbuje rozwikłać zagadkę choroby powodującej deformacje twarzy i ataki szału. Okazuje się, że dziwne dochodzenie ma wiele innych wątków...

talka | 2012-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 16 maja 2012

Mam wrażenie ze Michael Palmer jest niedocenianym pisarzem. Dla mnie dorównuje mistrzostwem Robinowi Cook oraz Tess Gerritsen. Świetna fabuła, książkę czyta się bardzo szybko, ciągłe zwroty akcji. Bardzo polecam!!!

Ania | 2014-01-19
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Mamy trzy historie, trzech bohaterów, trzy różne różne stany jedna sprawa. Całe szczęście, że nie muszę iść się szczepić ;). Thriller medyczny wciągający polecam.

Endorfina | 2013-07-15

Świetna. Z gatunku tych, które się czyta jednym tchem, podobnie zresztą jak większość książek tego autora. Polecam.

Pocahontas | 2013-06-24

kolejny świetny thriller medyczny.polecam

Habiel | 2016-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2016

Po serii złych książek trafiłam na tą, więc nie wiem, czy jej oceny nie zawyża to, że czytałam ją po marnościach, czy była na tyle dobra.
Książka opowiada głównie o trzech postaciach-Mattcie, Ellen i Nikki. Jednak mam wrażenie, że tylko Matt był dobrze wykreowany. Ellen i Nikki nie powaliły mnie swoją osobowością, ani doświadczeniami.
Sama fabuła jest przewidywalna i już po pierwszym zwrocie akcji, wiedziałam już kto jest tym złym. Tak samo jak wiedziałam, że wszystko skończy się dobrze, a bohaterowie wyjdą bez szwanku z każdej opresji, co było nierealne i w niektórych sytuacjach, wręcz głupie, jeśli włączyło się myślenie.

Mimo wszystko książkę czyta się dobrze, ale to nie jest pozycja dla kogoś kto lubi być trzymany w ciągłym napięciu i w atmosferze tajemnicy.

Agnieszka74 | 2017-01-15
Marta Lewandowska | 2017-01-10