Dieta płaskiego brzucha!

Flat Belly Diet!
dieta, odchudzanie,
zdrowie, medycyna
Beata-Chiara

Książka dwóch amerykanskich dziennikarek, redaktorek największego w USA magazynu o zdrowiu "Prevention". Dieta, opisana w książce, jest przygotowana przez ekspertów, prosta, skuteczna, a opiera się na kuracji MUFA (skrót od ang. monounsaturated fatty acids, czyli jednonienasyconych kwasach tłuszczowych). Dieta ta opiera się na prostych regułach, dzięki którym łatwo stracić na wadze i zyskać...

Dieta ta opiera się na prostych regułach, dzięki którym łatwo stracić na wadze i zyskać zdrowsze, szczuplejsze i bardziej atrakcyjjne ciało. Plan żywieniowy zakłada cztery tygodnie żywienia się pysznymi i sycacymi posiłkami opisanymi w książce. Zawarte są także precyzyjne wskazówki, mające na celu zmotywowanie Czytelnika do zmiany zarówno ciałaa, jak i życia. Rezultaty są gwarantowane przez Autorki bez głodówki i intensywnych ćwiczeń. Dieta ta krok po kroku doprowadzi Cię do płaskiego brzucha oraz długiego, zdrowego i pełnego energii życia.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie