The Adventures of Superman #494, Superman #73
DC Comics, superbohaterowie
komiksy
Hari_Seldon

Błąkając się po rozległych polach czasoprzestrzeni, ocalały po pojedynku z samym Diabłem, Superman natrafia na istotę, która ukaże mu jak wyglądałoby jego życie, gdyby obrał inną ścieżkę przeznaczenia. KISMET, ucieleśnienie wszechświata, spróbuje odpowiedzieć na pytanie kim tak naprawdę Człowiek ze Stali jest dla Metropolis i całej Ziemi... WAVERIDER oraz LINEAR MEN wychwytują anomalie w liniach czasu i być może Superman będzie musiał im pomóc.
No i DOOMSDAY nadchodzi... powoli, powoli, w kwietniu.
DOOM, DOOM, DOOM...

źródło opisu: Zapowiedź wydawcy z poprzedniego numeru

źródło okładki: Zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!