Obcy w lesie

Wydawnictwo: Alegoria

W lesie pojawia się ktoś nowy. Wygląda inaczej niż wszyscy. Zaprzyjaźnić się z nim? Może lepiej poczekać? Poobserwować go trochę, poznać... – zastanawia się Wiewióra. A jeśli nowy się nie spodoba? I to tylko dlatego, że jest inny? Inny, czyli Obcy, nie taki jak my. „Obcy zawsze coś knuje. Nie można mu ufać” – przekonuje Rudy, przyjaciel Wiewióry. Tymczasem w lesie dochodzi do sensacyjnych i tajemniczych wydarzeń: porwanie pisklęcia, kradzież miodu… Czy stoi za tym Obcy? Rudy jest tego pewien. Czy ma rację? Kim okaże się nieznany przybysz? Trzeba przeczytać, aby się tego dowiedzieć.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!