Anioł Nakręcany

Wydawnictwo: Maciej Trawnicki
Anioł Nakręcany
bajki

Anioł Nakręcany. Baśń dla wszystkich. Czy istnieje Anioł, który spełnia życzenia? Który urzeczywistnia marzenia? Gwiazdka, kilkuletnia dziewczynka jest przekonana, że istnieje taki anioł i posiada prowadzącą do niego mapę. Czeka ją wiele przygód, spotkań z niesamowitymi mieszkańcami Magicznego Lasu... Czy zechcesz towarzyszyć Gwiazdce w jej podróży? Książka dostępna wyłącznie na aukcjach...

Anioł Nakręcany.
Baśń dla wszystkich.
Książka dostępna wyłącznie na aukcjach charytatywnych.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!