WALL-E

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
WALL-E
kosmos, robot, przyjaźń
Joana

Na planecie zwanej Ziemią, którą ludzie pożegnali, mieszka mały, pracowity, sprzątający robot WALL-E.
WALL-E bardzo był samotny, mieszkał bowiem sam na Ziemi. Czasami myślał, patrząc w gwiazdy:
- Czy mój los się kiedyś odmieni?
O tym właśnie jest historia , którą zaraz przeczytacie. WALL-E spotka śliczną Ewę....
I wy także ją poznacie!

źródło opisu: z okładki książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Joana | 2016-03-03
Przeczytana: 03 marca 2016

Jest rok 2805, ludzie podróżują w kosmosie mieszkając na pokładach statków kosmicznych, podziwiają inne planety i gwiazdy, podczas gdy ziemia jest całkowicie zaśmiecona. Pozostały na niej tylko wielkie hałdy śmieci, a jedyną istotą, które tam mieszka to właśnie WALL-E. Sympatyczny robot, który od ponad siedmiuset lat cały czas regularnie segreguję i porządkuje wszystkie pozostawione przez ludzi śmieci.

Wall-e nie był tylko zwykłym robotem wykonującym mechaniczne, określone czynności, on z pewnością był wyjątkowy. Miał ciekawską naturę i wszystko co wydawało mu się wartościowe zanosił ze śmieciowiska do swojego domu. Dlatego, gdy pewnego dnia znalazł delikatny, zielony pęd, postanowił się nim zaopiekować.

W tym samy czasie na zaśmieconej ziemi ląduje statek kosmiczny z innym robotem na pokładzie. To była Ewa, która przybyła ze specjalną misją i nagle zupełnie niespodziewanie zaczyna strzelać do Wall-iego

Niesamowicie urocza i pełna miłości bajeczka z morałem oczywiście. Wall-e...