830901483X
ssaki, drapieżniki, fauna, zoologia
flora i fauna
ryszpak

Drogi Czytelniku! Przeczytanie tej książki pozwoli Ci lepiej poznać ssaki drapieżne zamieszkujące nasz kraj i cały kontynent. Znajdziesz w niej opisy postaci i budowy poszczególnych gatunków, dokładne rozmieszczenie i upodobania do rożnych miejsc i zachowań. Dowiesz się też, czym się żywią, jak się rozmnażają i co im zagraża. Dzięki lekturze tej książki możesz też zapoznać się z praktyką łowiecką, z problemami ochrony dziko żyjących ssaków, z identyfikowaniem ich w terenie na podstawie śladów oraz z różnymi ciekawostkami i legendami na temat tych niezmiernie interesujących zwierząt.

źródło opisu: własny

źródło okładki: fot. własna

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!