Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim

Okładka książki Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim Marta Brzezińska
Okładka książki Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim
Marta Brzezińska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT Cykl: Niemcy - Media - Kultura film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Niemcy - Media - Kultura
Oficyna Wydawnicza ATUT
2014-01-01
2014-01-01
berlin mur kino niemcy

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Urok melancholii Marta Brzezińska, Magdalena Dziadek, Andrzej Gwóźdź, Magdalena Kempna-Pieniążek, Barbara Kita, Iwona Kurz, Jan Franciszek Lewandowski, Magdalena Podsiadło, Monika Wąsik
Urok melancholii Marta Brzezińska, M...
Okładka książki Upadek Rzeczypospolitej Marta Brzezińska, Cezary Gmyz, Jacek Karnowski, Mariusz Pilis, Grzegorz Wierzchołowski, Dawid Wildstein
Upadek Rzeczyp... Marta Brzezińska, C...
Okładka książki Fronda nr 63 rok 2012, Darwin, Passé! Michael J. Behe, Marta Brzezińska, Michał Buczkowski, Michał Chaberek OP, Krzysztof Dybciak, św. Jan Kronsztadzki, Kazimierz Jodkowski, Przemysław Mazur, Stephen C. Meyer, Dariusz Oko, Redakcja kwartalnika Fronda, Jay W. Richards, Tomasz Rowiński, Dariusz Sagan, Arkady Saulski, Ewa Ślizień-Kuczapska, Tomasz P. Terlikowski, Andrzej Zybertowicz
Fronda nr 63 r... Michael J. Behe, Ma...