Dirty

Okładka książki Dirty Kylie Scott
Okładka książki Dirty
Kylie Scott Wydawnictwo: St. Martin's Griffin Cykl: Dive Bar (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dive Bar (tom 1)
St. Martin's Griffin
2016-04-19
2016-04-19

Przyjemna, urocza i wciągająca

Przyjemna, urocza i wciągająca

Przyjemna historia, przypadł mi do gustu humor w książce i urzekła przyjaźń między bohaterami, również tymi pobocznymi.

NIe moj styl, erotyki mnie nie interesuja

NIe moj styl, erotyki mnie nie interesuja

Całkiem przyjemna, chociaż historia całkowicie nierealna. Bohaterowie są charakterni, mają fajne poczucie humoru które dobrze się czyta.

matko z córką, ale bzdury

matko z córką, ale bzdury

2078

Spodziewałam się lekkiej, niewymagającej książki i dokładnie to dostałam (:. Z Kylie Scott bywa różnie, ale jest solidna i zawsze dostaję od niej dokładnie tego, co oczekuję i wiem, czego się spodziewać i bardzo to doceniam! Plus za to, że jest to książka z uniwersum Stage Dive i miło znów spotkać bohaterów, których już zdążyłam polubić, nawet przelotnie!

Początkowo podchodziłam do tej historii z dużym sceptycyzmem. Jednak okazała się zabawna i naprawdę przyjemna. To było dobre kilka godzin lektury, bo dzięki temu, że ta książka była lekka i bez jakichś ogromnych dramatów, to po prostu dobrze się to czytało. Oczywiście nie odbyło się bez afer itp., ale jednak nie było to nic naprawdę grubego.

Recenzja

Dirty. Dive Bar #1 Kylie Scott
____________
Od razu mówię, że nie jestem fanką audiobooków. To nie jest forma książki dla mnie. Nie potrafię się skupić na słuchaniu. Zdecydowanie wolę papierową wersję książek bądź ebook. Lubię czuć ten zapach papieru oraz książkę w ręku. I skupić się na czytaniu.
__________

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie spodobała mi się ta książka,audiobook. Lektorka, która czytała tą książkę nie zrobiła tutaj najlepszej roboty. Ona tylko czytała, nie wczuła się w rolę absolutnie. Jak dla mnie zabrakło w niej emocji. Stworzeni bohaterzy przez autorkę tacy puści, płytcy i nic nie wnoszący do tej książki. I choć fabuła jest dość interesująca to jednak wciąż za mało abym sięgnęła po kontynuację tej serii. Jak dla mnie za dużo zbędnych i rozbudowanych opisów zostało wprowadzonych. Za wiele się też nie dzieje i niestety nudno było. Nie czułam potrzeby i ciekawości, aby poznać całą historię tej książki. Humor autorki zawarty w tej książce jest dobry choć dla mnie jednak nie wystarczający, aby polecić ją.

Uwierzcie mi, że nie lubię pisać takich recenzji, ale niestety zdarza się właśnie tak, że nie zawsze każda historia przypadnie nam do gustu.
_________

A jak jest u Was z takimi recenzjami?
_________

Za audiobooka do recenzji dziękuję wydawnictwu ❤️

Recenzja

Dirty. Dive Bar #1 Kylie Scott
____________
__________

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie spodobała mi się...

polecam

polecam

Autorka robi robotę ❤🔥
Wszystko idealnie dopracowane z wyśmienitym humorem.

Autorka robi robotę ❤🔥
Wszystko idealnie dopracowane z wyśmienitym humorem.

• Muzycy