rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Mieć wszystko

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Czytamy w weekend
Świetne książki - polecam  😉
1 rok temu
Czytamy w weekend
Generalnie świetna powieść, znalazłam tam wszystko co lubię - smoki, magię, intrygi i silne kobiece postacie :)
4 lata temu
100 książek w 2017 roku
Jeżeli wlicza się do przeczytanych książek audiobooki, tonie jest to niemożliwe.Jednak mam mieszane uczucia. chyba bardziej liczy się jaość książek, a nie ilość. Pewnie można czytać "czytadła" i w tydzień można przeczytać 7. Tylko po co? Im bardziej wymagająca lektura tym większego wymaga skupienia i tym dłużej się czyta. Dla mnie ważne, żeby czytać dobre książki, a ile ich...
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne