Bunkrów nie ma

Okładka książki Bunkrów nie ma Tony
Okładka książki Bunkrów nie ma
Tony Wydawnictwo: brak wydawnictwa literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
brak wydawnictwa
2016-03-20
2016-03-20
uzależnienie sex seks przygodowa przygoda prostytucja podróże narkotyki humor czarny humor ameryka południowa azja afryka ironia

Książka nie jest dla każdego ale dla mnie super. Luźny klimat. Liczyłem na jakiś morał na zakończenie ale nie było.

Rewelqcyjna książka, Tony ma niesamowite poczucie humoru, stary zazdroszczę Ci wielu tych przygód!

Inny wymiar podróżowania, przygody Mikołajka, gdy już podrósł i szukał sensu życia ;)

Pierwsze, co skłoniło mnie do kupienia książki to tytuł i te czerwone stringi na butelce (hehe). Do rzeczy.. książkę zakupiłam dosyć dawno (2017r),ale musiałam ją dawkować powoli, aby za szybko się nie skończyła. Po kilku kartkach wiedziałam, że książka ma to coś. I nie myliłam się. Bardzo umilała mi czas, w dobrych i złych chwilach. Świetny czarny humor i historie! Naśmiałam się do bólu, a nie raz tak wczuwałam się w akcje.. że widziałam jak Tony wychodzi z mojej łazienki... Bardzo lekko się ją czyta, a wulgaryzmy jak to wulgaryzmy dodają pikanterii. Polecam ludziom o otwartych umysłach i z dystansem do świata. Czekam na kolejną część.

O matko, jaka ta książka jest męcząca... To nie jest w żadnym razie książka podróżnicza, a raczej "Z pamiętniczka zblazowanego chłopa". Tony szuka po całym świecie czegoś co go podnieci i wyrwie z marazmu, zazwyczaj są to używki i kobiety - jakież to odkrywcze. Gdyby to było podane w ciekawej formie to jeszcze by uszło, ale niestety nie jest. Szkoda czasu

Książka jest świetna, z poczuciem humoru, a przgody bochatera książki są jednym słowem mówią zajebiste. Najbardziej podobał mi się w rozdziale 2 opowieść jak wysadzić w powietrze budynek UNESCO oraz ostatnia historia z 3 rozdziału. Mam nadzieję że powstanie 2 część tej książki bo jeśli ktoś ma dystans do siebie i świata temu ta książka się naprawdę spodoba 😅😊

Pierwszy raz żałowałem ze książka sie skończyła! Przysięgam że były momenty kiedy czytalem jedno zdanie, śmiałem sie 2 minuty, czytałem następne zdanie i to samo. Przez pół strony. Każda historia wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Moze dla tego że czuje sie bratnią duszą do autora książki! Wielka piona! Śmiałem się, trzęsąc się jak płyta tektoniczna! Hahaha, planuje przeczytać ją jeszcze raz podkreślając ołówkiem wszystkie porównania które rozbrajają mnie na maxa! Wielki szacun Tony!

Rewelacja, podczas czytania można na chwilę oderwać się od rzeczywistości...

Rewelacja, podczas czytania można na chwilę oderwać się od rzeczywistości...

Spoko, ale w połowie mi się znudzila. Miałam wrażenie że ciągle czytam to samo i po jakimś czasie zamiast mnie śmieszyć, to zaczęłam się zastanawiać nad tym, że autor/główny bohater musi mieć straszne problemy psychologiczne, ciągle żyjąc takim życiem. Ono na dłuższą metę jest strasznie nudne i pozbawione jakiegokolwiek celu

Ale żenada... Pierwsza książka w życiu, która ląduje w śmietniku - i to nie w domowym, ale wyniosę ją od razu na zewnątrz. Co za bełkot, przesycony prostackim wulgaryzmem.. Ja nie jestem wybredny, ale to jest mega syf..

• Podróżnicze
  • Beletrystyka