Usunęłam. Wyznania aborcjonistek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej UNITAS
kobieta, aborcja, kobiecość, dziecko
literatura faktu
Olejanka

Pozycja ta to rozmowy Darii Głowackiej z kobietami, które usunęły ciążę. Inteligentne, wykształcone, atrakcyjne, dlaczego więc zdecydowały się na tak desperacki czyn? Co skłoniło je do podjęcia takiej decyzji? Czy nie miały wsparcia ze strony najbliższych? Czy bały się konsekwencji? Czy kiedykolwiek żałowały swojej decyzji? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w naszej książce. Poznacie...

Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w naszej książce. Poznacie kobiety, które już zawsze będą żyły z piętnem popełnionej zbrodni. O trudnym wyborze, mającym wpływ na dalsze życie bohaterek, dziennikarka rozmawia szczerze z kilkoma kobietami, które powierzyły jej swoje tajemnice.
W książce znajdziecie również wywiady z ekspertami - prof. Bogdanem Chazanem (ginekologiem), ks. drem Dominikiem Koperskim (opiekunem wspólnoty "Winnica Racheli"), prof. Marią Ryś (psychologiem) - którzy opowiadają o psychicznych, fizycznych, a także duchowych konsekwencjach aborcji. O jednej radykalnej decyzji, która może zmienić całe życie, zwłaszcza gdy jest nieprzemyślana.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-unitas.pl/node/138

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-unitas.pl/node/138

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!