Plon przyjaźni

Wydawnictwo: Egmont Polska
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Seeds of Friendship
Aurelia

Przyszła wiosna, czas ważny dla każdego ogrodnika, który musi szykować grządki i sadzić rośliny. Ale królik wyraźnie przesadził! Tak się zajął swoim ogrodem, że zapomniał o przyjaciołach i harował na grządkach do nocy, przy księżycu! Na szczęście przyjaciele nie zapomnieli o nim i zaproponowali pomoc, choć nie znali się na ogrodnictwie... Ta opowieść to lekcja zaufania i wiary w przyjaciół.

źródło opisu: Egmont Polska, 2016

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl

Aurelia | 2016-03-01
Przeczytana: 01 marca 2016

Opowiadanie ukazuje, że w każdym momencie można liczyć na przyjaciół, trzeba jednak umieć prosić o pomoc. Jednak nie każdy o nią potrafi poprosić. Królik miał to szczęście, że przyjaciele sami się o niego zatroszczyli i zaoferowali pomoc.