Bez litości

Tłumaczenie: Sławomir Maskiewicz
Cykl: Sean Dillon (tom 13)
Wydawnictwo: Bellona
Without Mercy

Sean Dillon, były członek IRA, a obecnie "wolny strzelec" na usługach wywiadu brytyjskiego, walczy z demoniczną intrygą wywiadu wojskowego GRU. Wspomagany przez gangsterów z londyńskiego półświatka i najnowsze techniki MI5, stara się uniemożliwić rosyjskiemu rządowi wrogie przejęcie imperium biznesowego jednego z czołowych oligarchów, będącego wyraźnym odniesieniem do takich znanych postaci, jak Mark Berezowski czy Roman Abramowicz.

ttwety | 2011-05-05
Na półkach: Przeczytane, Higgins
Przeczytana: 05 maja 2011

Higgins jak zwykle w formie, książkę czyta się dobrze, ale niestety w serii z Seanem Dillonem mamy lukę. Między "Bez przebaczenia" a "Bez litości" powinno się przeczytać "Dark justice", powieść pominiętą przez polskich wydawców.

Greg | 2016-03-07
Alek | 2014-10-29